Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč vč. DPH

Charakteristika vůní FRE-PRO

Vůně kiwi grapefruit

Kiwi / Grapefruit

čerstvé šťávy z pomerančů, růžového grapefruit a kiwi vyzařuje svěžestí nad srdcem komponovaným z broskví, a kokosového mléka. Základ vůně pak tvoří bouquet zázvoru, rebarbory a vanilky. Vyvolává vzpomínky na exotické země, osvěžující a revitalizující. Vytváří pocity sebedůvěry a dobré kondice. Vhodná pro každý interiér.

Vůně mango

Mango

Směs plodů manga, meruňkových slupek a listů mandarínu propletená tóny malin, irisu a gardénií rozvíjející se na základu tvořeném tóny kumarinu a přírodního cukru. Ovocné a květinové tóny evokující pocity harmonie. Velmi oblíbená vůně vhodná pro každý interiér.

Vůně cucumber melon

Okurka / Meloun

chladivé tony melounů, citronové trávy a okurky obohacené o květinový nádech kakostu, jablkových květů a manga. Velmi osvěžující směs dodávající vitalitu a chladivý efekt, překvapivě jemná. Vhodná pro každý interiér.

Vůně cotton blossom

Bavlna

Jemná kompozice tvořená vůní jarních květů bavlny a lnu rozvíjející se nad srdcem tvořeným květy fialek, tuberózy, růží, nektarinek a melounů. Základ vůně pak tvoří přírodní tóny santalového dřeva, hedvábí a pižma. Probouzí pocity jistoty a podporuje aktivní přístup k životu, jedinečnost složení ji činí nepřehlédnutelnou. Vhodná pro luxusní interiéry.

levandule-2

Levandule

Nádech svěžího citrusu a čerstvé bavlny prozářený bohatým a dominantním buketem levandule v srdci této svěží a elegantní vůně, obohacené základem tvořeným hřejivou směsí tónů sladkého dřeva, vanilky, pižma a jantaru. Pro použití v luxusnějších interiérech.

Vůně citrus

Citrus

Svěží tóny citrusových plodů a verbeny ve spojení se sladkým nádechem vůně čerstvých nektarinek, kumarinu a vanilky. Tradiční ovocně květinová kompozice s revitalizačními účinky, vhodná pro každý interiér.

Vůně honey suckle

Med / Bylinky

Směs bilých květů citrusů, hořkého pomerančovníku a zimolezu obohacená o tony jasminu, levandule a mandlovníku na podkladu bazalkových a kakostových listů. Exotické elegantní aroma vyvolávající pocity luxusu. Pro použití v luxusních interiérech.

Vůně ocean mist

Ocean mist

Zavřete oči a představte si, že ležíte na pláži, kde vás ovívá mořský vánek. Odněkud se k vám nesou vůně jedlí, citrusových květů, sladkých pomerančů a čerstvých citronů. Nedaleko jsou v plném květu růže a jemný jasmín. Blaženost navozuje také levandule a svůdné pižmo s kumarinem.

Vůně herbal mint

Bylinky / Máta (Herbal Mint)

Tato vůně vás možná přenese do kuchyně maminky nebo babičky, kde se pekly perníčky a vařil čerstvý mátový čaj. Zahřeje vás pikantní vůně skořice s hřebíčkem a kořeněným kardamomem. Smysly poškádlí také máta peprná, která do této vůně vnáší netradičnost a svěžest.

Vůně Tea Lily

Tea Lily

Tea lily lorem ipsum

Vůně Coastal

Coastal

Coastal lorem ipsum

Vůně Spring Rain

Spring Rain

Spring Rain lorem ipsum

Vůně Tropical

Tropical

Tropical lorim ipsum

Vůně Alpine Forest

Alpine Forest

Alpine Forest lorim ipsum

Vůně Seaside Breeze

Seaside Breeze

Seaside Breeze lorim ipsum

Vůně Coconut Vanilla

Coconut Vanilla

Coconut Vanilla lorim ipsum

Vůně Fresh Bloom

Fresh Bloom

Fresh Bloom lorim ipsum

Vůně Peprmint

Peprmint

Peprmint lorim ipsum

Vůně Clean Breeze

Clean Breeze

Clean Breeze lorim ipsum

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.