Dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč vč. DPH

Velkoobchodní prodej

Máte vlastní obchod, hotel, síť restaurací nebo řetězec podniků, ve kterých se vám budou hodit naše produkty? V tom případě je právě pro vás otevřen náš velkoobchod.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 725 444 879
Mail: info@frepro.cz

Jaké výhody vám spolupráce s námi může přinést?

Individuální přístup ke každému klientovi

V případě dlouhodobé spolupráce a pravidelného odběru se vám budeme věnovat opravdu naplno. Samozřejmostí je kompletní poradenství, a to například s výběrem či umístěním vůní. Vašim potřebám uzpůsobíme i dodávku zboží. Potřebujete nové produkty každý měsíc, nebo vám stačí dodání jednou za čtvrt roku? Stačí říct a my se o vše postaráme. Zboží vám poté budeme odesílat zcela samostatně, bez nutnosti vytváření objednávek či zasílání jakýchkoli upozornění.

Výhodnější ceny

Pro naše partnery máme připravené ty nejvýhodnější ceny zboží. Nabídka je individuální a ovlivňuje ji hned celá řada faktorů. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi poté vypočítáme ceny šité přímo vám na míru.

Odběr zboží za účelem dalšího prodeje

Chystáte se nakupovat naše produkty za účelem dalšího prodeje? Rádi vám nabídneme ty nejlepší ceny i podmínky a váš obchod jen pokvete.

Vytvoření balíčku na míru

Prodejem přírodních vůní nekončíme. Do objednávky můžeme zakomponovat i produkty z e-shopu ProfiHygiena.cz, kde naleznete široký sortiment prostředků pro úklid, ochranné pracovní kosmetiky, dávkovačů a zásobníků mýdla, papírových utěrek a dalších doplňků.

Kvalitní zboží, které nikdo jiný nemá

U nás máte záruku exkluzivity i 100% kvality. Veškeré naše zboží je originální a vždy voňavé, protože jej nikdy nenecháme dlouho ležet na skladě. Nabízené produkty jsou pravidelně dováženy z USA. Do sortimentu poté zařazujeme i úplné novinky, které žádný jiný obchod v České republice nenabízí. Všechny nabízené produkty jsou vždy skladem.

Rychlé dodání zboží

Zjistili jste, že se vaše zásoby tenčí rychleji, než jste původně očekávali? Žádný problém. Objednané zboží odesíláme do 24 hodin od vytvoření objednávky. Produkty tak budete mít velmi brzy k dispozici.

Napište nám

 

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Doprava zdarma nad 1815 Kč bez DPH
Doručení od 79 kč s DPH