Doprava a platba

Doprava


GLS

Cena dopravy: 99 Kč / na Slovensko 159 Kč

Zboží, objednané do 12 hod. v pracovní den, (které je skladem), předáme společnosti GLS.V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude Vám zasláno číslo zásilky. Pokud chcete přesně vědět kde je Vaše zásilka, připravili jsme pro Vás stránku kde jsou odkazy na sledování zásilek

Doprava GLS je ZDARMA při ojednávce nad 1815 Kč vč. DPH.

Uloženka

Cena dopravy: 69 Kč 

vaše zásilka bude dopravena na vybrané výdejní místo sítě Uloženka, zboží bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude Vám zasláno číslo zásilky. Bude vám také zasláno heslo pro vyzvednutí. Pokud si ji nemůžete vyzvednou hned zásilka na Vás počká 7 dnů na výdejním místě.Pokud chcete přesně vědět kde je Vaše zásilka připravili jsme pro Vás stránku kde jsou odkazy na sledování zásilek. Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí.

Doprava Uloženka je ZDARMA při ojednávce nad 1815 Kč vč. DPH. Uvedené ceny za dopravu jsou bez DPH

Platba


Online platba kartou

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. 

Bankovní převod

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. V dnešní době bankovní převod trvá pouze jeden den někdy i hodiny.

Dobírka

Cena za platbu: 35 Kč

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti nebo kartou doručovateli přepravní služby při převzetí zboží nebo na pobočce Uloženky.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.